ROLLON S.r.l.

www.rollon.com

www.tecno-center.it

www.hegra-linear.de

LineerEvolution

ROLLON firması; tesis kurulumu, ambalaj tasarımı, ulaşım, imalat, tıbbi cihaz geliştirme de dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki makine tasarım uygulamalarında görev yapan mühendislerin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış lineer rulmanlar ve aktüatörlerin önde gelen uluslararası bir üreticisidir.

ROLLON lineer (doğrusal) hareket ürünler ailesi, tüm yüzeylere ve hatta makinadan geçmemiş olanlara bile kolayca ve ucuz bir şekilde monte etmek yönünde imkan sunan dayanıklı, hassas bir lineer rulman sistemi olan kendi amiral gemisi COMPACT RAIL (KOMPAKT RAY) çözümünü içermektedir.

Diğer lineer (doğrusal) hareket çözümleri, monteleme yapısının arkasındaki teleskopları sayesinde endüstriyel bir çekmece sürgüsü gibi çalışan doğrusal bir sürgüye sahip TELESKOPİK RAY çözümünü de ihtiva etmektedir.

ROLLON firmasının, aşağıya bakış açılarının yaygın olduğu uygulamalara yönelik olarak X RAIL (X-RAY) çözümü mevcuttur. Aslında bu düşük maliyetli lineer rulman sistemi, çizildikten sonra bile korozyona dirençlidir, ve iyi yük kapasitesi ve korozyon direncinin büyük önem arzettiği yerlerdeki uygulamalara yönelik olarak basit ve uygun maliyetli bir lineer rulman sağlamaktadır.

ROLLON firması,daha geleneksel lineer hareket çözümlerinin yanı sıra, doğrusal olmayan yörüngelere sahip uygulamalar için de ekonomik ve çok yönlü bir çözüm sağlamak için CURVILINE ürününü tasarlamıştır.

ROLLON firmasının, mühendislere Kompakt Raylı lineer ray sistemine dayalı komple çözüm sunan kendi UNILINE lineer aktüatörler ailesini de içeren bir doğrusal hareket ürün yelpazesi mevcuttur. Uniline lineer aktüatörler bir alüminyum alaşımlı profile monte edilmektedir ve piyasada yaygın olarak bulunan standart kurulum aksesuarlarının çoğunluğuyla uyumludur.    

Aşağıdaki lineer hareket ürün türlerinden herhangi biri için bizimle irtibat kurabilirsiniz: Lineer rulmanlar, lineer sistemler, lineer aktüatörler, lineer sürgüler, lineer bilyalı rulmanlar, korozyona dayanıklı lineer rulmanlar, endüstriyel çekmece sürgüleri, teleskopik raylar, teleskopik kılavuzlar, lineer kafesler, kayışlı lineer aktüatörler.

© 2017 PDM Hidrolik Pnömatik Otomasyon Mühendislik Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.